Contour Studio – Makijaż permanentny oczu

Contour Studio – Makijaż permanentny oczu
Contour Studio – Makijaż permanentny oczu

Makijaż permanentny ust to zabieg, który ma na celu wyostrzyć kontury warg i poprawić ich kolor. Jest to rodzaj tatuażu, który utrzymuje się od 2 do 5 lat. Zabieg wymaga zażywania leku kilka dni wcześniej, a w dniu jego wykonania należy zrobić delikatny peeling ust. Czas zabiegu to 1-2 godzin, ale po około 4 tygodniach trzeba uzupełnić barwnik.

Makijaż permanentny brwi polega na wprowadzaniu pod skórę barwnika przy użyciu cienkiej igły. Jego zadaniem jest poprawa naturalnego wyglądu łuków brwiowych. Trwałość tego zabiegu to około 2 lata i jest on odporny na czynniki zewnętrzne, z jakimi spotyka się na co dzień. Aby poprawić kontur oczu, wykonuje się kreski na górnej lub dolnej powiece, tuż przy linii rzęs poprzez aplikowanie pigmentu.

Zabieg ten to makijaż permanentny oczu. Efekt przeprowadzenia makijażu utrzymuje się przez około 2 lata. Wszystkie wymienione zabiegi można wykonać w Contour Studio Kosmetologia Estetyczna we Wrocławiu. Szczegółowe informacje na stronie internetowej gabinetu Contour Studio.

713072080
ul. Legnicka 55/U5 54-203 Wrocław
8971634131
020606738